20.09.2018 – koniec mageia.org.pl

Home Fora Forum organizacyjne Propozycje dotyczące strony i forum 20.09.2018 – koniec mageia.org.pl

Ten wątek zawiera 12 odpowiedzi, ma 5 uczestników, ostatnio zmodyfikowany przez aquila.pl aquila.pl 2 miesięcy, 3 tygodni temu.

Oglądasz 13 posty - 1 do 13 (z 13 ogółem)
  • Autor
    napcok
    napcok
    Keymaster

Zdecydowałem się nie przedłużać domeny mageia.org.pl – domena traci ważność 20.09.2018r.
    Mageia stała się dystrybucją niszową, ruch na stronie jest minimalny – oprócz botów, które zaśmiecają forum – trzeba sprzątać.
    Choć była to ciekawa przygoda – nie jestem już od lat związany z Mageią.
    Także, z mojej strony to koniec. Jeśli ktoś jest chętny do przejęcia opieki nad stroną to proszę o kontakt.

Manjaro.PL | Linux is like a wigwam, no windows, no gates an Apache inside

mirej
    mirej
    Moderator

Dzięki za wkład oraz długoletnią pracę poświęconą Magei.
    Nie dziwi mnie twoja decyzja.
    Nie ma sensu ciągnąć dalej przy braku aktywnych użytkowników w PL.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia.
    MiReJ

MiReJ,
    Mageia-6 64bit, 4.14.69
    Mageia-6 32bit

mf6333
    mf6333
    Participant

Łezka się w oku kręci, bo stronka była pomocna i wartościowa.
    Ale jak wspomniał przedmówca, nie ma sensu ciągnąć tego interesu dalej,
    jeśli prawie nikt, wliczając w to mnie już nie używa tej dystrybucji.
    Dzięki wam za wszystko, miło się z wami pisało.

mirej
    mirej
    Moderator

Pozdrowienia i pa… koledzy z Mageia PL.

MiReJ,
    Mageia-6 64bit, 4.14.69
    Mageia-6 32bit

napcok
    napcok
    Keymaster

Pogrzeb odwołany…. własnie opłaciłem domenę przy okazji opłacania innych domen 🙂
    Jakby ktoś był chętny do administrowania stroną, a zwłaszcza forum na którym dość często pojawiają się boty to proszę o kontakt… ja regularnie aktualizuję WordPressa i wtyczki oraz staram się tu zaglądać od czasu do czasu.

mirej
    mirej
    Moderator

Dobra wiadomość 🙂
    Napcok jest ci znana liczba użytkowników Magei w Polsce?
    Widzę że na oficjalnym forum jest 5930 użytkowników. Liczba nie jest duża.
    Prawda jest też taka, że bez działającego Polskiego forum nie będzie chętnych do wypróbowania Magei w PL.

MiReJ,
    Mageia-6 64bit, 4.14.69
    Mageia-6 32bit

napcok
    napcok
    Keymaster

@mirej – nie jest mi znana 🙁 Wiem za to, że sporo ludzi niegdyś używających przerzuciło się na inne dystrybucje. Dziś trochę poczytałem co się dzieje w Magei i widać, że pomalutku jest nadal rozwijana – ponoć niedługo wyjdzie Mageia 6.1 – więc napewno z sentymentu zainstaluję – choćby po to żeby zobaczyć w jakiej formie jest Mageiawelcome mojego autorstwa po tych kilku latach + pobawić się nowym narzędziem do budowania ISO … no i w sumie od 40 zł nie zbiednieję 😉

DaRiuSz
    Moderator

Witam, u mnie mageia to podstawowy system, przyzwyczaiłem się i zostaję z nią do końca i jeden dzień dłużej. Miła wiadomość że ma być 6.1 potestuję.

mirej
    mirej
    Moderator

Mageia dla mnie jest ulubioną dystrybucją.
    Ciekawość pozwoliła mi na testowanie wielu: Ubuntu, Kbuntu, Fedora, Mint, Mageia ma przyjaźniejszy sposób konfiguracji niemal wszystkiego co potrzeba w trybie graficznym, na drugim miejscu postawił bym na Minta. Mint ma szybciej aktualizowane programy niż Mageia, Szybciej się uruchamia. Zeby nie było za różowo, po aktualizacji się nie uruchomił, istotne konfiguracje musiałem robić z konsoli.
    Mamy wybór, puki co niech żyje MAGEIA-6.

MiReJ,
    Mageia-6 64bit, 4.14.69
    Mageia-6 32bit

napcok
    napcok
    Keymaster

Koledzy @mirej i @dariusz … nadałem Wam uprawnienia moderatora na forum – możecie wyrzucać do kosza spamy jak się pojawią – oczywiście jeśli będziecie mieli czas i ochotę.
    Ja tu zaglądam oraz kolega @aquila i czasami coś “czyścimy” też… no ale nie codziennie, a raczej od czasu do czasu.
    Pozdrawiam 🙂

DaRiuSz
    Moderator

O matko, @napcok taka odpowiedzialność, a czas i ochota zawsze się znajdą. Postaram się nie zawieść zaufania. Pozdrawiam.

mirej
    mirej
    Moderator

Krótka odpowiedź. Ok

MiReJ,
    Mageia-6 64bit, 4.14.69
    Mageia-6 32bit

aquila.pl
    aquila.pl
    Moderator

Jak to mówią: “Stara miłość nie rdzewieje”. 🙂

Oglądasz 13 posty - 1 do 13 (z 13 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.