Mageia.org.pl w 2019 – wspomnienia?

Home Fora Forum organizacyjne Witajcie na forum Mageia.Org.PL Mageia.org.pl w 2019 – wspomnienia?

Ten wątek zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 uczestników, ostatnio zmodyfikowany przez mirej mirej 2 tygodni temu.

Oglądasz 5 posty - 1 do 5 (z 5 ogółem)
  • Autor

drakeman
    Participant

Także oto witam wszystkich 🙂

Po ~7 latach przypomniałem sobie o istnieniu takiego distro jak Mageia, jak i swojego konta na tym forum.
    Na 99% nikt nie kojarzy że taki jak ja kiedykolwiek istniał – powiem tylko, że gdzieś w okolicach 2011 roku gdzieś na forum (jeszcze wtedy) Mandriva.org.pl pojawił się pod tym nickiem około 11-letni brzdąc zaczynający swoją przygodę z Linuksem właśnie od Mandrivy, który po wyjściu MDV2011 przesiadł się właśnie na Mageię i trochę wkurzał członków tegoż forum.
    Trochę mi szkoda tamtych czasów. Trochę mi wstyd za siebie z tamtego okresu. No ale cóż, ten brzdąc to byłem ja xD

Anyway, wpadłem zobaczyć jak się sprawy mają z moim niegdyś ukochanym distro i forum. Niby już martwa, ale jednak coś się ciągle dzieje, coś się rozwija. Pozostał jeszcze ktoś przy starej dobrej Magei? A może jeszcze ktoś ocalał ze starej gwardii?

DaRiuSz
    Moderator

Ja, zaczynałem od mandrivy, potem Xtreme 🙂

waldek
    Participant

Witam,
    Ja zaczynałem od Mandrake, potem było różnie.

krzysmxx
    Participant

Ja zaczynałem od Redhata5 gdzieś koło ‘2000, potem Aurox, a jak Aurox umarł to Mageia1, i jak na razie Mageia6: M7 ściągnąłem ale czasu nie ma żeby zainstalować 🙂

mirej
    mirej
    Moderator

Ha ha.. moim pierwszym linuxem była ostatnia dystrybucja Mandrake dalej Mandriva teraz Mageia-7. Wysoko oceniam Minta lubię MG7.

MiReJ,
    Mageia-6 64bit, 4.14
    Mageia-7.1 64bit, 5.2.10

Oglądasz 5 posty - 1 do 5 (z 5 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.