Regulamin Forum Mageia.Org.PL

Home Fora Forum organizacyjne Witajcie na forum Mageia.Org.PL Regulamin Forum Mageia.Org.PL

Ten wątek zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 uczestnika, ostatnio zmodyfikowany przez napcok napcok 6 lata temu.

Oglądasz 1 post (z 1 ogółem)
 • Autor
  Posty
 • #247
  napcok
  napcok
  Keymaster

  Regulamin Forum

  Witamy wszystkich użytkowników na forum http://www.mageia.org.pl.

  Głównym celem tego forum jest pomoc w rozwiązywaniu problemów z systemem Mageia, jak również propagowanie innych systemów z rodziny Linux.

  Aby usprawnić korzystanie z forum prosimy o przestrzeganie regulaminu :

  1. Założenie konta przez forumowicza jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

  2. Na forum obowiązują ogólne zasady kultury i dobrego wychowania. Niedopuszczalne są ataki personalne i obrażanie innych użytkowników.

  3. Piszemy zgodnie z zasadami poprawnej pisowni i ortografii używając polskich znaków – pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.

  4. Na forum nie używamy wielkich liter – nie krzyczymy.

  5. Obowiązuje zasada – Jeden temat, jeden wątek. Zakładając wątek postaraj się podać jak najwięcej informacji dotyczących problemu. Prosimy nie pisać posta pod postem – prosimy używać przycisku ”Edytuj”. Czas na edycję posta to 24 godziny.

  6. Zanim użytkownik forum napisze nowy temat prosimy przeszukać forum aby upewnić się, że nie będziemy powielali tego samego tematu.

  7. Tytuł tematu powinien być krótki i zwięzły a w przypadku rozwiązania problemu autor w tytule powinien dopisać [Solved] czyli problem rozwiązany.

  8. Niedopuszczalne jest zamieszczanie na forum treści rasistowskich, pornograficznych, obrażania uczuć religijnych innych użytkowników jak również traktowania forum jako miejsca do reklamowania swoich firm, produktów itd.

  9. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu forum Administratorzy zastrzegają sobie prawo do podejmowania środków mających na celu zachowanie porządku na forum a więc do udzielania ostrzeżeń, usuwania postów niezgodnych z regulaminem a nawet usuwania kont użytkowników którzy nagminnie łamią zasady panujące na forum.

  10. Szanujmy się nawzajem a forum będzie miejscem gdzie będziemy często zaglądali pomagając sobie i innym czego wszystkim życzymy.

  Administratorzy forum 🙂

  Manjaro.PL | Linux is like a wigwam, no windows, no gates an Apache inside

Oglądasz 1 post (z 1 ogółem)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.